درباره ما

هما | همدم محجوب ایرانیان

همدم محجوب ایرانیان، یک شرکت خصوصی، متشکل از یک تیم قدرتمند در حوزه سلامت، پزشکی و مراقبت است که با هدف تسهیل امور پزشکی، کاهش هزینه های پزشکی و بهبود روند درمان و مراقبت های پزشکی راه اندازی شده است.

هما، یک تسهیلگر به وسعت کل کشور است که می تواند تمامی نیازمندی های حوزه سلامت پزشکی و مراقبت را، در هر کجای کشور که حضور داشته باشید، با بهترین نیروهای بومی، مطابق استاندارد ها و پروتکل های بهداشتی وزارت بهداشت، در محل مورد نظر کاربران خود ارائه نماید. دغدغه همیشگی یکایک پرسنل هما، رسیدگی سریع و ارائه بهترین خدمات در جای جای کشور به مددجویان است.

ماموریت ما


طی سال های اخیر خدمات «خدمات پزشکی درمنزل» به صورت محدود توسط سازمان بهزیستی به اجرا در آمده است که امیدواریم شاهد توسعه و گسترش آن باشیم.علاوه بر موارد فوق، مدد جویان عزیز به مراکز توانبخشی روزانه نیاز دارند تا بتوانند ساعتی از روز را به بازتوانی فعالیت­های روانی خود بپردازند. ایجاد مراکز اشتغال حمایت شده، از دیگر تسهیلاتی است که امیدواریم سازمان­های مسئول در صدد ایجاد آن باشند.

تحقیقات در تمام دنیا نشان داده است که خدمات پزشکی در تهران و خدمات پزشکی در منزل باعث کاهش دفعات عود بیماری، فشار روانی بیمار و خانواده و ارتقاء سلامت روانی و جسمانی آنان می­شود. هما نیز یکی از سازمان هایی است که در زمینه ی خدمات پزشکی در منزل تمام سعی خود را کرده تا بهترین خدمات را ارائه دهد.

بیش از 10 سال سابقه در حوزه سلامت


دسترسی شبانه روزی به خدمات پزشکی در تهران بی شک یکی از نیازهای مبرم هر خانواده است. عدم دسترسی به مطب پزشکان در ساعات روز و شب و ایام تعطیل، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران سالمند، نیاز به استفاده از خدمات شبانه روزی و قابل دسترس را دو چندان می نماید. همدم محجوب ایرانیان “خدمات پزشکی در منزل” یا محل کار را با مزایای و تعرفه خدمات پزشکی مناسب در اختیار عموم قرار می دهد. مددجویان گرامی می توانند در کلیه ساعات شبانه روز از طریق تلفن به خدمات پزشکی در تهران دسترسی پیدا نمایند.

مددجویان در صورت نیاز به خدمات تخصصی در منزل می توانند پس از تماس تلفنی و هماهنگی به این خدمات از جمله فیزیوتراپی، گفتار درمانی، مشاور تغذیه و مشاوره روانپزشکی دسترسی پیدا نمایند.

دریافت خدمات پزشکی مراقبت و سلامت در منزل


مراجعات مکرر به مطب ها، کلینیک ها و بیمارستان ها، سختی ها و مشکلات رفت و آمد، هزینه ها، ترافیک، آلودگی هوا و ... از جمله مواردی هستند که افراد، در انجام امور روزانه خود، با آنها درگیر هستند، مجموعه همدم محجوب ایرانیان، تمام تلاش خود را در تسهیل هرچه بیشتر این موارد بکار بسته است